MOTO.BG Форум
Април 21, 2018, 02:49:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фестивалът LOOP Elevation 2011 - 24 и 25 юни, гр. Разлог  (Прочетена 18115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MOTO.BG
Българският Мотоциклетен Портал
Администратор
Младши потребител
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил WWW
« -: Юни 02, 2011, 09:42:14 »

Всичко ще започне на 15 юни. Можете да станете част от емоцията и суетата около подготовката на музикалното събитие на лято 2011 – фестивалът LOOP Elevation. Ние гарантираме, че ще ви осигурим незабравими спомени и изживявания, които ще останат за цял живот. Може би това е шансът да видите отблизо звезите от Jamiroquai, 30 Seconds to Mars, Cypress Hill, Hurts и още над 15 банди. Ще се запознаете с нови хора и ще изградите нови приятеслтва, докато времето лети неусетно в прохладата на полите на Пирин планина.

Допълнителна информация, въпроси и коментари може да оставите тук, а ако сте взели своето решение, попълнете формата за регистрация ТУК .
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 02:45:51 от arda » Активен
Wizard
Администратор
Начинаещ
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 06, 2011, 02:33:50 »

Едно важно уточнение - с попълването на формата единствено заявявате, че имате желание да участвате във Фестивала. Щом получим запитването, наш представител ще се свърже с Вас за уточняване на всички детайли.
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 02:46:03 от arda » Активен
arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #2 -: Юни 13, 2011, 10:08:23 »

Останали са още малко места по автобусите. Днес трябва да ги има в онлайн магазина. Бройките са малко, така че, който иска да не изпусне превоза.... да има едно на ум Усмивчица Намигване
Активен

Не е важно има ли кой да ми позволи. Важно е има ли кой да ме спре!
stewiegriffin
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #3 -: Юни 16, 2011, 03:52:25 »

Ако има някой от София, който ще пътува с кола и ще се връща веднага след концертите на втория ден, моля, да ми пише на скайп: theruggedchild.  Намигване
Активен
dedovia
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 16, 2011, 09:36:58 »

Интересува ме как стои въпросът с къмпингът и по-точно на какво разтояние е от сцените Ъ? Усмивчица
Активен
arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юни 17, 2011, 10:23:31 »

Не е особено далеч. Освен това там постоянно ще има охрана. Има и ShortCut за по-близо и удобно!
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 17, 2011, 03:47:55 »

Ето малко полезна информация за разписанието на автобусите от и до LOOP Elevation, както и местата, от които ще тръгват в различните градове. В прикаченият файл ще намерите и таблица с подробно описание за всички дни.

Автобусите ще тръгват от следните места:

София – стадион В. Левски

Русе – ЖП гара

Пловдив – хотел Санкт Петербург

Варна – ЖП гара

Бургас – ЖП гара

СТ. Загора – ОМВ до гарата

В. Търново – ЖП гара

Обръщаме Ви внимание, че дестинациите са както следва:

Еднодневни транспортни резервации ("Петък-Петък"; "Събота-Събота")

Автобусите тръгват от съответния град и пристигат до Фестивалната зона, Разлог, Банско. Заминаването е от Фестивалната зона към съответния град в 02:00 часа!

При тридневни транспортни резервации ("Петък-Неделя"),

Автобусите тръгват от съответния град и пристигат до Фестивалната зона, Разлог, Банско. Заминават в неделя като тръгват от Банско, минават през Разлог и Фестивална зона до съответния град.

Чакаме ви на най-якото събитие това лято LOOP ELEVATION 2011!
Активен

eildo
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юни 17, 2011, 10:23:14 »

Ако сме двама трябва да платим 40 лв за къмпинга, нали? И ще сме сами в 4-местната палатка или...?
Активен
Wizard
Администратор
Начинаещ
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил WWW
« Отговор #8 -: Юни 19, 2011, 08:49:25 »

... е, може да си поканите още двама  Наздраве Наздраве , но като цяло цената е 20лв. за палатка и с този билет се допускат до 4-ма човека! Палатката си е от Вас.
Активен
maddox
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 19, 2011, 04:24:38 »

Здравейте, имам предложение за всеки, който няма осигурен транспорт за 2-я ден от фестивала, но има шофьорска книжка. Аз разполагам с автомобил, но нямам книжна  Тъжен Желаещи шофьори и пътници от София с билети за 25-и да ми пишат на скайп: kanye_west4
 Да се организираме и да ходим да гледаме 30 Second to Mars  Намигване Наздраве Ухилен
Активен
arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 20, 2011, 04:30:40 »

Поръчките през онлайн магазина няма да бъдат спирани. От вторник вечерта ще бъде активна опцията "Вземи от фестивала LOOP Elevation 2011". Така всеки, който все още не е закупил билет или резервация, ще може да го направи без да се притеснява, че куриерът няма да го донесе навреме Усмивчица  Смотан
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юни 21, 2011, 11:10:36 »

Остават броени дни до така чаканото музикално събитие на тази година – фестивалът LOOP Elevation 2011. Групите Jamiroguai, 30 Seconds to Mars, Hurts, Cypress Hill, Stereo MC’s и още над 15 банди и DJ-и ще взривят гр. Разлог на 24 и 25 юни.

Онлайн магазина на LOOP Elevation няма да спира да приема вашите поръчки дори и във фестивалните дни. Важно е да отбележим една важна подробност:

Всички поръчки пристигнали на 21 юни до обяд, ще бъдат изпратени с куриер, а заявките, дошли  след 13:00 ще чакат своите получатели на място, тук в Разлог. Опциите „Плащане при доставка (наложен платеж)” и „Банков превод” ще бъдат изключени, а на тяхно място, ще може да изберете „Вземи от фестивала LOOP Elevation”.

Не чакайте последния момент! Посетете онлайн магазина на най-новото музикално събитие на Балканите ТУК  Наздраве Готин
Активен

DYNACORD
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #12 -: Юни 21, 2011, 03:16:21 »

Camping can be such adventurous fun.

A personal search and bag search will be in place at the entrance. We retain the right to carry out a search as a condition of entry. Prohibited items include: glass products or containers, lasers or laser products, fireworks, weapons or potential weapons, alcohol, food, animals (other than registered guide animals), controlled substances.

Това означава, че не можем да си носим скари, храна и бира докато сме си около палатките? Що за къмпинг е това? Разбрахме, че ще има ултра модерни тоалетни ама хората, които ходят на къмпинг им е все тая.

Моля това да се изясни.
Активен
refer
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юни 21, 2011, 07:22:24 »

Фенове, ако организирам транспорт с автобус София - Разлог - София, който да тръгва в Събота сутрин и да се връща в Неделя следобед ще успеем ли да се съберем поне 30-на човека?
Активен
manoleo
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #14 -: Юни 21, 2011, 09:52:39 »

Всички поръчки пристигнали на 21 юни до обяд, ще бъдат изпратени с куриер, а заявките, дошли  след 13:00 ще чакат своите получатели на място, тук в Разлог.

Тези, които сме си заявили билетите след 13:00 на 21-ви от къде точно трябва да си ги вземем?
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: