MOTO.BG Форум
Януари 22, 2018, 05:45:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идиотите на пътя  (Прочетена 13702 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« -: Февруари 25, 2011, 04:39:56 »

http://moto.bg/2011/02/25/idiotite-na-putq-2-seria/

Дайте да пообсъждаме малко.. Идиот, по-идиот, най-идиот. Ей тези трябва да ги направят на стикери и при взимането на книжката да те задължават да си го залепиш на колата, че да се знае с какво чудо зад волана си имаш работа...
Активен

Не е важно има ли кой да ми позволи. Важно е има ли кой да ме спре!
ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2011, 09:38:50 »

На такива книжка, ама жълта. До шофьорска въобще не трябва да припарват.
Активен

Не карай по-бързо, отколкото твоят ангел-хранител може да лети!
arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2011, 02:53:25 »

Съгласна съм! Само че едните листовки и 15 мин обикаляне по уличките не те прави шофьор, но ти дават книжка. След това мамата си е е^%$*... Особено по наш'те ширини на далеч да бяга от русо в джип или от дебеловрат "гъзар"...
Активен

ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2011, 06:06:40 »

Усмивчица Днес проведох обучение в стил "Дай път на пристигащ отзад моторист". Забелязах, че някои още на са си загубили навиците от миналото лято и си се отдръпваха от средата на пътя, та карането между колоните в яко задръстване се превръща в чиста проба оргазъм. Смотан
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2011, 01:26:50 »

Ако вренето сред тъпанари с книжки, които те мислят за муха на предното стъкло, е оргазъм, отивам да си взема пистолет и да си играя на Руска рулетка.

http://www.youtube.com/watch?v=8ynpGFj97Ic
Активен

ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2011, 05:02:11 »

Значи не всички в колите са негодници. Аз също карам и кола. Мисълта ми е, че като свикнат да се оглеждат по принцип за мотористи на бавни скорости, така ще се оглеждат и на високи. Щото за какво ми е този мотор, като не мога да се промъквам из задръстванията с него. Между впрочем онзи елемент на изпита, при който се движиш на зиг-заг с ниска скорост, много помага в града. И като свикнат блейките да поглеждат през страничните стъкла и в огледалата, проблемите ще намаляват. А на нас ни остава удоволствието да стигаме в пъти по-бързо там, за където сме тръгнали, отколкото колегите с колите.
Активен

ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2011, 05:08:06 »

Колкото до руската рулетка с пистолет - шансовете са ти нула. С револвер нещата са по-други. Там вече се осланяш на късмета си като вземаш предвид и риска. В този ред на мисли, ако караш разумно, без значение кола или мотор, вероятността да те пребие някой простак намалява, понеже имаш време да реагираш. От друга страна, ако караш неразумно, вероятността да се пребиеш сама без чужда помощ, нараства значително.
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2011, 05:59:33 »

Съгласна съм напълно. Мотора сам газ не дава... И въпреки всичко имам едно пребиване, защото (колкото и изтъркано да звучи) онзи Педе&*^&^%(с изобщо не ме видя и добре че беще жена му вътре та наби спирачките, но късно. И тук говоря за колело и не повече от 25км/ч. Да не говорим, че на косъм се разминах с трамвая. Та така де... повче сигурност никуму не е илишна. Усмивчица
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Март 09, 2011, 05:19:25 »

Понеже не съм сигурна дали сте ги видяли, но последните клипчета просто ме разгромиха. Колегите вода ми пръскаха да се освестя... аман от олигофрени бе... Клипчетата са няколко, така че давам линка към цялата новина, пък ще ги видите ...

http://moto.bg/2011/02/25/idiotite-na-putq-2-seria/

Млъкнал Млъкнал Млъкнал Млъкнал Млъкнал Млъкнал
Активен

ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Март 09, 2011, 10:31:55 »

Трябва да се отбележи, че тези специалисти не са от БГ. Значи проблемът е повсеместен.
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 10, 2011, 01:02:29 »

От Англия са! Въреки всичко, там е много по-уредено. А при нас какво е - всички знаем. Апелирам към всеки, който има подобен видео материал, да ни го прати и да го качим на сайта...
Активен

coderider
Начинаещ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #11 -: Април 03, 2011, 10:58:18 »

Тоя с буса ме остави безмълвен за около 5 минути  Шокиран
Трябва на превозните средства с ограничена или 0-лева видимост назад да им се забрани маневрата назад без съгледвач или да се задължат да монтират камера за задно виждане с монитор на таблото. Ако беше по-голям камион щеше да е като с момичето дето го блъсна самосвал на Витошка и Партриарха преди няколко месеца  Млъкнал
Активен

Човек и добре да живее, опира до интернет.
ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 03, 2011, 11:22:54 »

В тази ситуация с буса, вина донякъде имаше и мотористът. Като виждаш спрял бус, най-добре е да застанеш на линията на огледалото на шофьора му. Понеже повечето действително нямат камери за заден ход, единственият им ориентир са огледалата и ако си на линията им - ще те видят. Освен това, ако се спазва дистанция, вероятността да стане такъв сакатлък е по-малка.
Активен

arda
Администратор
Пълноправен потребител
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Април 04, 2011, 05:08:33 »

Винаги, този, които е отзад е виновен ( не само за моторите, но това в друга тема...). Съгласна съм с Ивчо. Майка си ли дириш в ауспуха на такъв бус, без стъкла... Но факт е и че ситуацията е много идиотска..
Активен

ivchotr
Младши потребител
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Април 04, 2011, 07:12:33 »

Вчера една лелка доста настоятелно се опитваше да ме избута от лентата и ми прави някакви жестове от рода на "нали съм подала мигач, кво искаш още". Някои направо са си за проверовъчен, ама ще взема да стана КАТ-аджия и ги почвам на място.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: